Metamorfoza pracowni z Our Choys

Wspólna pasja do pięknych wnętrz spowodowała, że razem z Elą i Mateuszem z Our Choys postanowiliśmy dokonać zmian w starej, zaniedbanej  pracowni. Nadając jej nowoczesny, kolorowy wystrój. Oczywiście wykorzystując do tego celu farby marki Styline.

Mateusz przystąpił do pracy. W planach: demontaż płytek, wyrównanie ściany, zniwelowanie ubytków za pomocą zaprawy i gipsu, przyklejenie sztukaterii i zagruntowanie.

Po dokładnym wykonaniu prac przygotowawczych, pora na malowanie. Farby Styline posiadają tę właściwość, że świetnie nadają się do aplikacji. Zarówno pędzlem, wałkiem, jaki i z wykorzystaniem agregatu do malowania natryskowego. Zarówno farba gruntująca, jak i lateksowa to produkty Styline z najwyższej półki – Grand Latex Mat. Mateusz stosował je już wcześniej i wie, że może być spokojny o efekt ich użycia.

Metamorfoza ściany

Malowanie natryskowe jest szybkie, a użycie dobrej farby sprawia, że wystarczy nanieść jedną warstwę aby uzyskać zadowalający rezultat.

Następnego dnia czas na malowanie sztukaterii. Dwie warstwy koloru Sutherland (7P1546) naniesionego pędzlem i wałkiem przyniosło idealny wynik. Lamperia wygląda bardzo estetycznie.

Po wyschnięciu czas nanieść wzór – efekt głosowania na Instagramie. Pierwszy kolor to Boston Brick (1A0512), na wykonanie górnego wzoru Mateusz użył koloru 005. Farba Styline Grand Latex Mat minimalizuje nierówności podłoża, a matowe wykończenie gwarantuje wysoki poziom krycia.

Zobacz najnowszy film z przeprowadzenia kolejnej metamorfozy w wykonaniu ekipy z Our Choys przy zastosowaniu produktów Styline. Zastanów się , czy Twoja pracownia nie wymaga modernizacji?