Najnowsza kampania reklamowa Styline uświadamia odbiorcom jak ważny jest wybór odpowiedniej farby. Istotny jest nie tylko ładny kolor – liczy się także jakość.

Przekonują się o tym bohaterowie spotu – rodzice dorastającego syna. Po powrocie z wyjazdu zastają dom w zgliszczach – syn urządził imprezę. Jakże inaczej wyglądały by skutki zabawy, gdyby pomalowali mieszkanie farbami Styline. Rozumieją to po czasie, drugi raz już nie popełnią tego błędu.

Kampania w żartobliwy sposób przekazuje przesłanie marki Styline – liczy się jakość i trafne wybory. Zastosowanie dobrego produktu zawsze procentuje i może uchronić nasz dom przed opłakanymi skutkami niespodziewanych wydarzeń.

Wybierając produkty Premium marki Styline dba się nie tylko o estetykę swojego domu, ale także o spokój i radosną atmosferę. Dzięki temu poczujemy się lepiej a nasze życie oprócz kolorów nabierze także odpowiedniej jakości

Warto zastanowić się przed podjęciem decyzji dotyczącej wyglądu i jakości miejsca, w którym spędzamy czas. Tak niewiele trzeba aby czuć się dobrze i emanować radością na zewnątrz.

Styline wie jak być mądrym przed szkodą. Założysz się?