Razem z duetem Mirella & Marcin podjęliśmy się zadania polegającego na przeprowadzeniu metamorfozy pokoju nastolatki o imieniu Nadia.

Życzeniem dwunastolatki było zastosowanie naturalnych kolorów, które wraz z tapetą w kwieciste wzory miało nadać pomieszczeniu lekki, przyjemny, wiosenny klimat. Jak zauważyła Mirella: „przyroda i ogród w małym pokoju”.

Poza tapetą ważnym elementem wystroju jest użycie odpowiednich kolorów do pomalowania części ścian. Użyliśmy oczywiście farb Styline o kolorach wprost z mieszalnika, dopasowanych do barw tapety: Primeval Forest oraz Sweet Gardenia.

Dolną część ścian pomalujemy na kolor zielony – Primeval Forest, elementy powyżej uzupełni kolor różowo – beżowy czyli Sweet Gardenia.

Covidowa rzeczywistość sprawiła, że nasza zleceniodawczyni w pokoju obok uczestniczy w zdalnych zajęciach szkolnych. Przez cały czas metamorfozy będzie obecna w pobliżu. Farby Styline są idealne do używania w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie ponieważ są hipoalergiczne i nie wydzielają żadnych nieprzyjemnych zapachów. To ważne, szczególnie w pomieszczeniach dla dzieci.

Następną zaletą farb z gatunku Grand Latex, których użyliśmy w pokoju Nadii jest fakt bardzo dobrego krycia ściany, a także duża odporność na ścieranie i ponadprzeciętna wydajność.

W czasie malowania Paweł zauważa, ze farba dobrze kryje i w ogóle nie chlapie.

Efekt wykonanej pracy jest zachwycający. Tapeta pięknie współgra z zielenią, użyta farba dobrze kryje powierzchnię, co zawdzięczamy wysokiej jakości oraz użyciu wcześnie farby gruntowej Styline.

Mirella i Marcin są pod wrażeniem wydajności farb. Użyta ilość w stosunku do ich przewidywań wynosi 1:2, czyli po malowaniu zostało im połowa farby, którą przewidywali użyć. Wydajność przekłada się na opłacalność, fachowcy zgodnie stwierdzają, że malowanie farbami Styline jest bardzo opłacalne, szczególnie biorąc pod uwagę ich wysoką jakość.

Użycie dodatków, sztukaterii i zamontowanie dodatkowych szafek dopełniło dzieła. Z jednostajnego i monotonnego, pokój nastolatki uzyskał charakter, piękne kolory i funkcjonalność.