O NAS

STYLINE CERAMIC COAT to linia farb posiadająca 31 gotowych kolorów.
Produkt Ceramic Coat czyli farba ceramiczna o najnowszej technologii, posiadającej wypełniacze ceramiczne, które nadają powłoce niezwykle wysoką odporność mechaniczną. Produkt zawiera jony srebra o charakterze antybakteryjnym.

Podwyższona wytrzymałość czyni produkt niezwykle użytecznym dlatego nadaje się do każdego rodzaju pomieszczeń oraz powierzchni ścian i sufitów. Produkt tworzy matową powłokę niwelującą drobne niedoskonałości podłoża.

Czytaj więcej

HIPOALERGICZNOŚĆ

Nasze receptury nie posiadają uczulających związków CIT, co powoduje, że farby są hipoalergiczne. Produkty Styline w swoim składzie nie zawierają fenoli, które mają szkodzący wpływ na nasze zdrowie. Farby w niewielkim stopniu emitują LZO, co daje nam pewność, że są bezpieczne.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Szeroka oferta Styline zapewnia kompleksowy wybór produktów dekoracyjnych do ścian i sufitów, drewna, metalu oraz fasady. Proces powstawania produktów odbywa się w nowoczesnych labolatoriach pod nadzorem wykwalifikowanych technologów.

DEKORACYJNOŚĆ

Efekt dekoracyjnej powłoki jest ważnym aspektem podczas malowania ścian ponieważ to on nadaje wnętrzu niepowtarzalności oraz szlachetności. Bogata kolorystyka farb z mieszalnika pozwala na dobranie odpowiedniego odcienia do każdego wnętrza.

Poznaj nas!

ZOBACZ FILM

Znajdź punkt sprzedażyw swojej okolicy.

ZNAJDŹ