Instynkt, siła, emocje

Te trzy określenia charakteryzujące tygrysa bengalskiego, idealnie pasują do marki Styline. Dlatego właśnie tego króla kotów postanowiliśmy uczynić bohaterem naszej marki.

Ubarwieniem dostosowuje się do warunków, w których przebywa, zawsze elegancki, wyrazisty, wtopiony w otoczenie. Czarne pręgi to majestatyczny dodatek, podkreślający jego charakter.

Jest symbolem marki Styline bo tak jak ona generuje dynamikę, przebojowość, zdecydowanie, nieposkromioną żywotność z jednej strony, a wyniosłą elegancję i poczucie smaku dostosowane do najbardziej wyrafinowanych gustów, z drugiej.

 

Natura

Tak jak farby Styline pochodzi z natury i w naturze czuje się najpewniej. To wśród niej jest panem sytuacji, kontroluje otoczenie, nie pozwalając aby cokolwiek umknęło jego uwadze. Jest czujny, bo czujność w przyrodzie oznacza przetrwanie, a przetrwanie to podstawowy warunek długowieczności.

Jakość

Inna zaleta farb Styline – jakość, również znajduje odzwierciedlenie w swoim symbolu. Wiele najwyższej próby czynników składa się zarówno na nasze farby jak i na „doskonały produkt natury” – Panthera tigris tigris.

 

Ekologia

Nasze produkty są wytwarzane z najlepszych komponentów, co za tym idzie są ekologiczne, nieszkodliwe, emanują pozytywną, naturalną energią, dzięki której poczujecie się dobrze, otoczeni relaksującym pięknem kolorów i odcieni.

Niech Was nie zwiedzie jednak pozorna błogość i spokój, nie zapominajcie, kto jest naszym patronem! Styline dzięki energii tygrysa jest pewny tego, kto jest królem wielkomiejskiej dżungli i wszelkich ludzkich siedlisk!

Doświadczenie

Tygrys bengalski polując wie jak to robić. W swoim DNA posiada wskazówki zaprogramowane przez wieki eksperiencji. Najdrobniejszy element jest nieoceniony bo zapewnia przeżycie, powoduje trwanie gatunku będącym niepokonanym wzorem doskonałości.

W Styline dobrze o tym wiemy. Nasza wiedza i doświadczenie, wsparte najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi dają nam tę pewność, która od wielu  lat stanowi nasza wartość.

 

Siła symbolu

W DNA naszej marki odnajdujemy odniesienia do wszystkich najlepszych cech majestatycznego kota. Symbolika jego wizerunku jest zbieżna z jakością pożądaną przez nas. I tak jak za pomocą symboli można opisać przestrzeń wokół nas, tak stosując nasze produkty można ją kreować, nadając jej odpowiednie barwy.