Współpraca STYLINE & WAGNER

Wagner Polska oficjalnym partnerem technologicznym

Marka Wagner oferuje różnorodne urządzenia do nanoszenia materiałów stosowanych w budownictwie i lakiernictwie.

Produkty malarskie z oferty WAGNER, obejmują pełną gamę od pistoletów do malowania, poprzez profesjonalne agregaty tynkarskie i szpachlarskie, które znajdują zastosowanie w branży budowlanej, zamykając ofertę na serii urządzeń stosowanych w przemyśle lakierniczym.

Firma jest znana z wykorzystywania najnowszych technologii w produkcji swoich urządzeń oraz organizacji szkoleń i edukacji poświęconej malowaniu, szpachlowaniu oraz lakierowaniu proszkowemu i ciekłemu, które przyciąga setki specjalistów z branży.

Łącząc kompetencje doświadczonego producenta urządzeń z ofertą farb STYLINE, chcemy zaoferować nowe perspektywy dla specjalistów zajmujących się malowaniem.

SuperFinish 23 Pro to niezastąpiony pomocnik na każdej budowie.
Agregat wyposażony jest w pompę membranową, zapewniającą łatwą i tanią konserwację urządzenia.

Ponadto urządzenie oparte jest o wózkową konstrukcję gwarantującą pełną mobilność agregatu na każdym placu budowy.

Urządzenie pracuje w technologii HEA, która umożliwia pracę przy niższym ciśnieniu zapewniając czystą pracę wewnątrz oraz na zewnątrz.

 

Testowano na dyszach marki WAGNER o numerach: HEA ProTip 515

Zastosowanie: małe, średnie i duże projekty.

Odbiorcy: firmy budowlane zajmujące się malowaniem.

PowerPainter 90 Skid to kompaktowa i bardzo wydajna maszyna.
Agregat wyposażony jest w teflonowe uszczelnienia umożliwiające nanoszenie farb na bazie rozpuszczalnika.

W przypadku tego urządzenia za stałe ciśnienie robocze odpowiada dwuzaworowa pompa tłokowa wyposażona w popychacz kuli zaworu wlotowego.

Urządzenie pracuje w technologii HEA, która umożliwia pracę przy niższym ciśnieniu zapewniając czystą pracę wewnątrz oraz na zewnątrz.

 

Testowano na dyszach marki WAGNER o numerach: HEA ProTip 515

Zastosowanie: małe i średnie projekty.

Odbiorcy: klienci indywidualni oraz firmy budowlane zajmujące się malowaniem.

„Firmy dążące do nieustannego rozwoju, na swoich rynkach muszą nieustannie rozwijać wiedzę i umiejętności swojego personelu. Technologie sprzętowe stanowią przyszłość profesjonalnego malowania i dekoracji, umożliwiając efektywną i wysokojakościową realizację prac budowlanych.

Dlatego kluczowe znaczenie dla nas w ma nie tylko dostarczanie zaawansowanych technologii, ale także przekazywanie niezbędnej wiedzy i praktycznego spojrzenia na przyszłe realizacje naszych klientów.

Również edukacja młodzieży odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości branży. Inwestycja w młode pokolenie poprzez szkolenia zawodowe i praktyki umożliwia im zdobycie umiejętności niezbędnych do pomyślnego rozwoju kariery. Wspieranie kształcenia młodzieży przyczynia się do zwiększenia innowacyjności, konkurencyjności i długoterminowego sukcesu w branży budowlanej.

W końcu nawet najdoskonalsze produkty zapewniają optymalne rezultaty tylko wtedy, gdy są stosowane zgodnie z profesjonalną wiedzą techniczną i doświadczaniem.”

Michał Bula
manager działu urządzeń profesjonalnych